وکیل خانواده در کرج

وکیل خانواده در کرج : به دنبال وکیل خانواده خوب هستید؟ (10 دقیقه مشاوره رایگان)

وکیل خانواده در کرج : اگر شما به یک وکیل خانواده خوب، با تجربه و متعهد نیاز دارید کافی است با موسسه حقوقی نویان عدل کرج تماس بگیرید و ضمن استفاده از خدمات مشاوره رایگان ما ، یک وکیل خانواده خوب را نیز همراه خود کنید.

وکیل خانواده خوب در کرج

تعریف وکیل خانواده : وکیل خانواده کسی است که در کلیه امور دعاوی خانواده اعم از طلاق ، نفقه و مهریه ، جهیزیه ، حضانت و ..میتواند اقامه دعوا نماید.

در دنیای امروز و با تغییر سبک زندگی ها ، معمولا مسائل متعددی در روزمره و در زندگی ها بوجود می آید که نیاز به دانش حقوقی دارد ، و مشاوره با یک وکیل خوب میتواند خیلی به ما در حل مسئله و عدم ایجاد مشکلات بعدی کمک کند. حال اگر شما یک وکیل خانواده داشته باشید که تمامی مسائل حقوقی اعضای خانواد را پوشش دهد و معتمد خانواده شما باشد ، دیگر دغدغه حقوقی نخواهید داشت.

وظایف وکیل خانواده :

  • ارائه خدمات و مشاوه حقوقی در مورد مسائل مختلف
  • اعلام وکالت در پرونده های اعضای خانواده
  • شرکت در جلسات جهت سرمایه گذاری یا خرید و فروش اموال
  • به عهده گرفتن وکالت درپرونده های حقوقی ، کیفری و اختلافات خانوادگی

 

در جامعه وکلا ، افراد زیادی هستد که در حوزه خانواده فعالیت میکنند اما قطعا دانش، تخصص، تجربه و تعهد همه وکلای خانواده یکسان نیست و رزومه کاری آنها متفاوت است.

ویژگی های یک وکیل خانواده متخصص :

  • داشتن تجربه کافی و لازم برای راهنمایی شما
  • بتواند پرونده را به نفع شما حل کند
  • سوابق کاری مفید
  • داشتن گواهی و مدارک مربوط به تخصص و شغل خود

هزینه وکیل خانواد کرج چقدر است؟

هزینه استخدام وکیل خانواده :

هزینه استخدام بنا بر پرونده شما و میزان کاری که بر دوش وکیل میباشد همچنین میزان متخصص بودن وکیل شما و نتیجه پرونده  متفاوت میباشد.

برای هریک از مسائل نرخ مصوبی تعیین شده است که برای پرداخت هزینه میتوانید به دو روش  نرخ ساعتی و هزینه ثابت عمل کنید.

بهره گیری از مشاوره یک وکیل خانواده در کرج ،  تنها محدود به زمان وقوع مشکل نیست بلکه پیش از وقوع مشکل نیز می توانید با وکلای مجرب موسسه نویان عدل مشورت کنید تا از بروز مشکلات جلوگیری کنید.

تماس با موسسه حقوقی نویان عدل

کرج – میدان نبوت – بالاتر از مجتمع تجاری مهستان – بوعلی غربی روبروی دانشگاه هنر – بوعلی یازده – پلاک ۹۴ – طبقه اول

در ادامه به بررسی وکیل خانوادگی متخصص با جزئیات بیشتر میپردازیم :

مزیت های داشتن وکیل خانواده :

تجربه و تخصص یک وکیل خوب در همه موارد به شما کمک زیادی میکند به طوری که از روندی که در دادگاه پیش خواهد رفت و یا مسائل دیگر شمارا مطلع خواهد کرد ، همچنین هنگامی که شما راجع به مسائل به مشکل میخورید یک وکیل خوب انها را مرتب کرده و در خصوص حل انها به شما راهنمایی لازم را میدهد .

هنگامی که شما یک وکیل خوب در کنار خود دارید او همه تلاش خود را میکند تا از منافع شما محافظت کرده و همچنین مشاوره های لازم درخصوص مسائل مختلف را میدهد، البته برای این که وکیل بتواند به شما حداکثر کمک و راهنمایی را بکند شما باید با او صادق باشید و همه ی مسائل را به صور شفاف و صریح بیان کنید. در اینصورت پرونده شما روال سریعتری میگیرد و در چارچوب معین حرکت میکند.

همچنین وکیل شما میتواند  رویکردی منطقی داشته باشد و مراحل را به صورت صحیح انجام داده تا د پایان کار بتواند نتیجه را به نفع شما تمام کند.

 

قبل از اینکه کسی را به عنوان وکیل خانوادگی خود انتخاب کنید ابتدا سوابق کاری او را بررسی کنید.

یک وکیل خوب  دراکثر مواقع پرونده های موفق باید داشته باشد تا مخاطب بتواند به او اعتماد کرده و روال انجام کارها را به اوبسپارد.

یک وکیل خانواده خوب ، تمامی گواهی ها و مدارک شغل و تخصص خود را باید به موکل خود ارایه کند تا مخاطب بتواند به او اعتماد کرده و بدون هیچ نگرانی روند پیگیری پرونده را به او بسپارد و در این کار هیچ شک و بدگمان نداشته باشد.

وظایف وکیل خانواده

وظایف وکیل خانواده :

اصطلاح وکیل خانواده فقط برای اختلافات ناشی از روابط خانوادگی نیست ؛ بلکه وظایفب اعم از مشاوره ، هدایت درست مخاطب ، حفظ منافع خانوادگی و حقوقی از دیگر وظایف وکیل خانواده میباشد.

یک وکیل خانواده در ابتدا با مطالعه پرونده و بررسی همه جوانب و مشورت با موکل خود به حل پرونده اقدام کرده و باید موکل خود را از مسیر پیشبردی پرونده اگاه کند و جزئیات را با او درمیان بگذارد.

همچنین یک وکیل خانواده باید د جلسات سرمایه گذاری و یا خرید و فروش اموال موکل خود حضور داشته باشد و تمام منافع موکل خود را درنظر بگیرد .

همچنین از دیگر وظایفی که به دوش وکیل خانواده میباشد به عهده گرفتن وکالت در پونده های حقوقی ، اختلافات خانوادگی میباشد.

یک وکیل خانواده نمیتواند ازحدود وکالتی که به او داده شده  تجاوز کند بلکه در همان چارچوبی که بین خود و موکلش تعریف شده قدرت عمل دارد.

وکیل خانواده در کرج

هزینه استخدام وکیل خانوادگی :

یکی از دغدغه هایی که مخاطب در خصوص استخدام یک وکیل دارد هزینه های آن میباشد ، هزینه ی وکیل شما طبق میزان کارهایی که موکل شما انجام میدهد ؛ سبک بودن یا سنگین بودن پرونده شما ، همچنین نتیجه پایان کار در براوردهزینه دخیل میباشد .

شما میتوانید برای مدیرت هزینه بخشی از کارهای خود را به وکیل بسپارید اما در صورتی که تمام پرونده های خود را به او بسپارید اطمینان کاملتری نسبت به امور اجرایی خواهید داشت. البته موضوع دیگری که در میزان هزینه شما دخالت دارد توانایی و  میزان تخصص وکیل شماست .به عبارتی هرچه یک وکیل کاربلدتر باشد هزینه ها بالا رفته اما در عوض همیشه نتایج خوبی در خصوص حل پرونده ها دریافت خواهید کرد.

شما برای پرداخت هزینه میتوانید به دو صورت هزینه تخت و ساعنی عمل کنید.

  • هزینه تخت : به این صورت میباشد که شما مبلغ را مستقیما پرداخت کرده این گونه پرداخت ها اغلب برای پرونده های ساده استفاده میشود
  • هزینه ساعتی : به این صورت میباشد که شما  میتوانید به صورت نرخ ساعتی با وکیل خود کار کنید این شیوه رایج میباشد.

اگر به هر نحوی برای حل مشکلات و پرونده های خود به دنبال وکیل هستید کسی را انتخاب کنید که بتواند کارهای شما را به نحو احسن انجام بدهد وکیل به عنوان یک فرد واسطه عمل میکند و این مهماست که به قدر کافی توانایی و تخصص لازم را داشته باشد و به شما کمک کند تا از پس سختی ها و مشکلات برایید.

 

اگر به دنبال یک وکیل خانواده خوب در کرج هستید ، بهتر است توجه داشته باشید که وکیلی که انتخاب میکنید ترجیحا ساکن کرج باشد تا دسترسی شما به وکیل راحت باشد و همچنین با قاضی و جو قضایی کرج آشنا باشد.

جهت دریافت مشاوره و اخذ یک وکیل خانواده با تجربه در کرج کافی است با موسسه حقوقی نویان عدل تماس بگیرید تا همکاران ما به بهترین شکل ممکن شما را راهنمایی کنند.

تماس با موسسه حقوقی نویان عدل

کرج – میدان نبوت – بالاتر از مجتمع تجاری مهستان – بوعلی غربی روبروی دانشگاه هنر – بوعلی یازده – پلاک ۹۴ – طبقه اول

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است