5/5 - (1 امتیاز)

وکیل خبره در کرج: رسیدگی به دعاوی توسط وکیل خبره و کارکشته در کرج

5/5 - (1 امتیاز)

وکیل خبره در کرج: معمولا در طول زندگی ، انسان بنا به دلایل مختلف، گذرش به دادگاه میخورد و خواسته و یا ناخواسته درگیر پرونده ای میشود، که در این پروسه از آنجا که فرد به شخصه دانش حقوقی کافی را ندارد، بهتر است که از مشاوره و راهنمایی یک وکیل خبره و کارکشته بهره مند شود. موسسه حقوقی نویان عدل، با همکاری وکلای خبره و حرفه ای آماده همکاری با شما عزیزان می باشد.

5/5 - (1 امتیاز)

 

تماس با موسسه نویان عدل

کرج – میدان نبوت – بالاتر از مجتمع تجاری مهستان – بوعلی غربی روبروی دانشگاه هنر – بوعلی یازده – پلاک ۹۴ – طبقه اول

وکیل خبره در کرج

مشاوره تخصصی با وکیلی که در کار خود تخصص بالایی دارد و بر قوانین مربوطه مسلط است بی شک به شما کمک بسیار شایانی در روند رسیدگی به پرونده خواهد کرد و حتی میتواند رای صادرشده را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

در صورتی که به دنبال وکیل خبره در کرج هستید، همین الان با موسسه حقوقی نویان عدل تماس بگیرید.

ویژگی های وکیل خبره چیست؟

وکیل فردی است که از طرف موکل اقداماتیی را در خصوص پیگیری دعاوی انجام میدهد و اگر وکیل مورد نظر فردی خبره باشد، از آنجا که بر تمامی قوانین تسلط کامل دارد و با توجه به تجربه ای که در رسیدگی به پرونده ها و دعاوی مختلف کسب کرده است، میتوانید روند رسیدگی و گرفتن رای مورد نظر را تسریع کند.

وکیل خبره باید مصلحت موکل خود را در پرونده در نظر بگیرد.

نباید از اختیاراتی که به وی داده شده است تجاوز کند و یا خدای نکرده سو استفاده کند.

وکیل باید امانت دار موکل خود باشد و در رسیدگی به پرونده حس مسئولیت بالایی داشته باشد.

وکیل خبره در کرج
وکیل خبره در کرج

8 ویژگی یک وکیل خبره

  1. وکیل خبره باید به روز باشد:با توجه به تغییراتی که در قوانین و مقررات اتفاق می افتد لازم و ضروری است یک وکیل خبره خود را با قوانین و مقررات جدید update نگه دارد. و صرفاً به دانش چند سال قبل خود اکتفا نکند.
  2. وکیل خبره باید امین و امانت دار باشد: وکیل خبره باید محرم اسرار موکلش باشد و هرگز اطلاعات و اتفاقات موکل خود را حتی بعد از اتمام پرونده پیش هیچ فردی افشا نکند.
  3. پرهیز از گفتن توانایی های غیر قانونی و کذب و بلوف زدن : وکیل خبره هرگز موکل را الکی امیدوار نمی سازد بلکه با توضیحاتی جامع و کامل مسیر درست قانونی و نحوه سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکل شفاف سازی می کند و هرگز با بیان موضوعاتی چون من اطمینان صد در صد می دهم سعی در فریب و صرفاً گرفتن حق الوکاله را ندارد.
  4. یک وکیل خبره بهترین و کم هزینه ترین و سریعترین راه حل را پیشنهاد میکند
    یک وکیل خبره پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و صحبت های لازم با موکل برای حل مشکل پیش آمده باید چندین راه حل قانونی را روی میز داشته باشد. همچنین علاوه بر مراجع قضایی ابتدا باید سعی کند موضوع پیش آمده را با مذاکره و لاوی گری به نتیجه برساند. اگر به ناچار پروسه قضایی را انتخاب کرد نتایج حاصل از طرح دعوا را برای موکل تشریح خواهد کرد.
  5. استفاده از تجربه ی دیگران و کمک به قاضی جهت روشن شدن ابهامات پرونده : یک وکیل خبره علاوه بر علم و دانش خود، از تجارب دیگران را نیز جهت حل موضوع کمک میگیرد و برای کشف حقیقت تمامی همکاری های لازم را با قاضی انجام میدهد و نباید هرگز از آن سوء استفاده کند که این خلاف شان وکالت و وکیل خبره است.
  6. برخورد محترمانه با قاضی موکل طرف مقابل:وکیل خبره علاوه بر اینکه باید همه جوانب را رعایت کند نهایت احترام به موکل و قاضی و طرف مقابل را نیز باید داشته باشد.
  7. وکیل خبره دارای یک یا چند تخصص است (تخصص گرایی) : با توجه به این که حوزه حقوق مانند بیشتر حوزه ها چون پزشکی و… پیچیدگی و سختی موضوعی خاص خود را دارد، پس وکلایی که به صورت تخصصی صرفا در یک یا چند موضوع دعاوی مشغول مشاوره و وکالت هستند از تجربه و تخصص بالایی نسبت به وکلایی که در همه حوزه فعالیت می کنند برخوردارند.
  8. وکیل خبره باید قلمی سنگین و روابط عمومی و فن بیان قوی داشته باشد: نظر به محدودیت زمان دفاع در جلسات رسیدگی وکیل خبره باید برای دفاع بیان شیوا و رسایی داشته باشد .و با بیان سنجیده و نافذ بتواند که در یک یا چند جمله دفاع خود را تحریر یا بیان کند.

پیام بگذارید

کلیه فیلدهای مشخص شده با ستاره (*) الزامی است

برای تماس اینجا را لمس کنید. 09124629338